Italialaiset mittatilauspuvut ja pikkutakit Vallila33 Business Parkin yritysten henkilökunnalle

Etätyön jälkeen on aika laittaa business look kuntoon. Milanesi Oy vierailee Vallila33:ssa tiistaina 22.3.2022 ja keskiviikkona 23.3.2022.

Vastaanottomme sijaitsee neuvotteluhuone Massissa (1. kerros, sisäänkäynti on aulasta), klo 12:00-16:00. Varaa aika n. 1h malliston läpikäymiseen, mallipuvun sovitukseen (koot 48 – 58) ja mittojen ottamiseen. Meillä on koronapassit, mutta käytämme suojamaskia ja sinullekin on varattu oma aika.

Edustamme ylellistä ja huippu-muodikasta GanzMilano vaatturiliikettä, joka valmistaa mittatilauspukuja businessmaailman asiakkaille Italiassa. Nyt nämä upeat puvut ovat vihdoin tilattavissa kauttamme myös Suomessa.

Teemme uuden puvun hankkimisesta mahdollisimman helppoa ja vaivatonta. Varaat vain ajan vaatturiltamme (viim. ma. 21.3.) , joka vierailee toimitalossanne. Katsotaan mallisto ja tyylikkäät materiaalit läpi, otetaan mitat ja uusi puku toimitetaan työpaikallesi tai kotiin (4-5 viikkoa).

Mikä parasta, puku on tehty juuri sinulle, sinun mitoillasi ja sinun yksilöllisten toiveidesi mukaan.
Varaa aika vaatturillemme tästä. Liitteenä on esite tilaisuudesta.

Yhteystiedot:
Minna Räisänen
https://www.milanesi.fi/
Instagram milanesi.fi
minna.raisanen@milanesi.fi
p.041 3153468 /WhatsApp